Saç Parça – Metal

Anasayfa > Sektörler > SEKTÖRLER > Saç Parça – Metal

Saç Parça – Metal

Metalin kesilip şekillenmesi ile üretilen parçalar otomotiv ve beyaz eşyadan inşaata kadar birçok sektörde kullanılabilir. Profil, tabaka ya da rulo olan metal kesilip şekillendirilir. Burada da metal kalıp saç parçaların üretiminde kullanıldığı gibi metal kalıp üretimi de bu sektörün bir parçasıdır.

Freedom ERP içerisinde hem kalıp üretimini yönetebilirsiniz hem kalıpların bakım yönetimini yapabilirsiniz hem de kalıp ile ürettiğiniz saç parçaları yönetebilirsiniz.

Kalıp üretimi proje olarak izlenebilir. Proje kapsamında açılan her satın alma siparişinden satış siparişine ve yapılan her türlü masraf ile işçiliği izlemek mümkündür. Kalıp maiyeti planlanabilir, izlenebilir ve ölçülebilir. Böylece sapmalar da net olarak belirlenebilir.

Üretimin her aşamasındaki kalite testleri kayıt altına alınabilir. Hammaddelerin girişinden operasyon sırasındaki analizlere ve mamül analizlerine kadar tüm kalite testleri kayıt edilebilir. Kalite sertifikasyonları oluşturulabilir.

Özellikle Otomotiv ve Beyaz Eşya Sanayi firmaları yan sanayilerini sürekli denetler. Freedom ERP bu denetim sisteminin tüm gereklerini yerine getirecek sistemi uygulamaktadır. Gerekli tüm rapor/form/etiket uygulamaları kolaylıkla elde edilir.

Freedom ERP uygulama akışı ana sanayilerin istekleri ile aynı doğrultuda gelişmektedir.

Freedom ERP Fabrika ve Şirketinizin Her Yerinde Çalışır

Freedom ERP üretim yapan iş merkezinizin yanıbaşından insan kaynakları bölümünüze kadar şirketinizin muhasebe, satış, satınalma, üretim, planlama, bakım, finansman gibi şirketinizin her noktasında hizmet veren modüllere sahiptir.

Sağladığı entegrasyon sayesinde ERP yazılımı ile bütün tekrarlar sona erer. Bilgi kaynağında işlenmeye başlar, herkes tarafından anında paylaşılabilir.

Barkod otomasyonu, tedariknet, web-edi, Oracle, web uygulamaları:
Örneğin barkod otomasyonu, herkesin konuştuğu ve çoğu ERP yazılımının dışarıdan birisinin entegre etmeye çalıştığı bir uygulamadır. Freedom ERP kendi içinde tedarikçinizden başlayıp müşterinizde biten bir barkod otomasyonu projesini yaklaşık 45 ayrı uygulama ile kendi içinde canlandırabilir.