İletişim

Temel Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık

Anasayfa > İletişim

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Feneryolu Cemil Topuzlu Caddesi İş Bankası Blokları E-Blok Daire: 11 34726 Kadıköy – İstanbul
Telefon : + 90 216 360 65 60
Fax : + 90 216 360 65 02

MESAJINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

Contact form 7 Aweber extension by Renzo Johnson - Web Developer

Temel Teknoloji / Freeedom ERP 2017 itibarı ile 207 firmaya hizmet vermektedir.

Otomotiv, Beyaz Eşya ve Savunma Yan Sanayi, Kablo Üretimi ve Dağıtımı, Matbaa ve Ambalaj, Makine Üretimi, Plastik ve Metal Sanayi, Aydınlatma Sanayi üzerinde uzmanlaştığımız sektörlerdir.

Temel Teknoloji ERP yazılım hizmetlerinin yanısıra müşterilerine operasyonel iyileştirme projeleri, stratejik planlama atölye çalışmaları, yalın üretim uygulamaları konularında da danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.

Yazılım ve çözümlerimizle; sizi sınırlayan, şirketinizi daha etkin yönetmenize yardımcı olmayan yazılımlardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Freedom ERP yazılımında Muhasebe Yönetimi, Bordro, Sabit Kıymetler, Çok Dövizli Finans Yönetimi, Nakit Akışı, EFT Otomasyonu, Maliyet Muhasebesi / Maliyetlendirme, Standart Maliyet, Stok ve Depo Yönetimi, Sayım, Feature / Option – Configuration, Teklif Hazırlama, Satış ve Sevkiyat Yönetimi, Otomotiv ve Beyaz Eşya Ana Sanayi Entegrasyonu, Satınalma Yönetimi, Ürün Yönetimi, İmalat Alanı Yönetimi, Mühendislik Tanımları, Fason İmalat Takibi, Kalite Yönetimi, Planlı Bakım, Kalibrasyon, Kalıp Yönetimi, Barkod Sistemi, CRM-Müşteri İlişkileri Yönetimi, Servis Yönetim, Süreç Yönetimi, Süreç Analizi, Performans Yönetimi ve İnsan Kaynakları modülleri yer almaktadır. Ayrıca tüm bu modüllerin uygulanması ile ilgili ihtiyaç duyacağınız tüm danışmanlık hizmetlerini de vermekteyiz.