Medikal

Medikal

Dünya da olduğu gibi ülkemizde de sağlık sektörü hızla gelişmektedir. Sağlık sektöründeki bu gelişme hızı, tıbbi cihazlar yani medikal sektörünü de olumlu etkilemektedir. Ancak tıbbi cihaz ihtiyacının büyük çoğunluğu ithalat ile karşılanabilmektedir. Bu sektörde pazar büyük, üretim kısıtlı ve katma değer açısından önemli bir yere sahiptir.

Freedom ERP Sistemi İle

Medikal sektörü ülkemizde her geçen gün üretim alanındaki payını çoğaltmaktadır. KOBİ boyutundaki işletmeler bu gelişimde önemli rol oynamaktadır. Freedom ERP medikal sektöründe de üretim yapan firmalar ile çalışmaktadır.

  • Geriye izlenebilirlik,
  • LotNo/SeriNo gibi detaylar,
  • Son Kullanım Tarihi takibi,

gibi özellikler ile bu sektörün tüm detaylarını yerine getirebilmektedir.

ERP Sistemi İle Her Adımı Takip Edin

Üretilen ya da satın alınan her parçanın tek tek izlenebilmesi Freedom ERP içerisinde mümkündür.
Üretilen parçalar hem iş emri bazında hem de tek tek ve içerisinde kullanılan malzemeler bazında izlenebilir.
Ayrıca her aşamada gerekli tüm kalite testleri kayıt edilerek izlenebilir.

Sağlık sektörü üretim ve stok işlemlerinin en detaylı şekilde izlenebilmesini zorunlu kılar. Freedom ERP stok sistemi de üretim aşamaları da en detaylı şekilde izlemeye uygun bir yapı içermektedir. Tüm detaylar hem raporlanabilir hem analiz edilebilir hem de gerekli tüm form/etiket gibi dokümanlar oluşturulabilir.

Freedom ERP ile Güçlü Sinir Sistemi ve Hızlı Reaksiyon

Bir şirkette her gün yüzlerce belki binlerce işlem ve olay gerçekleşir. Bunların arasında hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken bazı işler bulunur. Gözden kaçar ise kayıplar meydana gelir.

ERP yazılımınız şirketinizin sinir sistemidir. ERP sistemi, rutin işlere yardımcı olur. Ancak özel ilgi gösterilmesi gereken konular ortaya çıktığında ise uyarılması gereken kişileri haberdar eden bir sistem sağlar…

Hiçbir şeyin gözden kaçmaması, tümüyle geriye izlenebilir bir sistem, günlük kayıpları azaltacağı gibi ilerisi içinde ışık tutar.