ERP Yazılım

Anasayfa > Blog > ERP Yazılım > Kurumsallaşma Hedeflerinize Freedom ERP ile Ulaşabilirsiniz

Şirketinizin Maliyet Sistemi Ne Durumda?

Doğru ölçebildiğiniz ve kayıt altında tutabildiğiniz veriyi yönetebilirsiniz de. Maliyet verisi rekabetçi piyasalarda öne geçmek ve fark yaratabilmek için gerçek hali ile izlenebilmelidir. Hem maliyet azaltma çalışmalarında hem daha efektif fiyat verebilmek için hem de var olanı doğru analiz edebilmek için.

  • Ürünlerinizin size olan maliyetini bilmek
  • Her birinin maliyet hedefi ile gerçekleşeni kıyaslamak
  • Maliyet yaratan unsurları izleyebilmek
  • Müşterilerin isim isim karlılığını görebilmek

Freedom ERP ile tüm bunlara hızlı ve doğru sahip olduğunuz zaman şirketiniz daha verimli çalışacak, kurduğunuz yapı daha kalıcı olacak. ERP yazılımı ile gelecek içinde daha efektif planlar yapar ve mali  açıdan önünüzü daha net görür hale gelirsiniz.

ERP Sistemi ile Uzaktan Yönetebilir Olmak

Bazen “şirketim için şimdi ne yapmalıyım” veya “şu mu doğru olur, yoksa bu mu” diye sorarız kendimize. Eğer sorunuz işlerin nasıl yönetileceği ile ilgili ise, nerede ise her zaman doğru sonuç verebilecek bir yol haritası var. Karar vermek için düşündüğünüz konuda, “bu süreci, bu konuyu uzaktan yönetebilmek için ne yapmam gerekiyor” diye sorun. Vereceğini cevap %99 ihtimalle şirketinize değer katacak, kurumsallaşma için bir adım daha atmanızı sağlayacak bir uygulamaya kapı açacaktır.

İş konularını, öne çıkartan danışmanlık ve kullanılabilir ERP yazılımı, şirketinizde çok sayıda sürecin “uzaktan yönetilebilmesini” mümkün kılacaktır. Kazandığınız zamanı nerede kullanacağınız ise sizin bileceğiniz bir iş…

Freedom ERP ile Güçlü Sinir Sistemi ve Hızlı Reaksiyon

Bir şirkette her gün yüzlerce belki binlerce işlem ve olay gerçekleşir. Bunların arasında hızlı reaksiyon gösterilmesi gereken bazı işler bulunur. Gözden kaçar ise gerilim artar, kayıplar meydana gelir.

ERP yazılımınız şirketinizin sinir sistemidir. ERP sistemi, rutin işlere yardımcı olan, özel ilgi gösterilmesi gereken konular ortaya çıktığında ise uyarılması gereken kişileri haberdar eden bir sistem sağlar…