ERP Yazılım

Anasayfa > Blog > ERP Yazılım > Üretici Firmaların ERP Yazılımı – Freedom ERP

Freedom ERP Üreticilerin Problemlerini Çözer, Kayıplara Son Verir

Freedom ERP, sadece ERP yazılımı üzerine odaklanmış, ERP yazılım firmasıdır. Kablo ve Tel Üretimi, Otomotiv, Beyaz Eşya ve Savunma Yan Sanayi, Ambalaj, Makine ve Kalıp kullanarak üretim yapan firmalar müşterilerimizin önemli kısmını oluşturmaktadır.

Kablo konusunda 34, Otomotiv Yan Sanayi konusunda 17, Ambalaj ve Makine alanında ise 17 yıldır çalışmaktayız. Freedom ERP’nin diğer firmalardan kendine has, bazı butik özellikleri bulunmaktadır.

Freedom ERP ile Kendi Üzerinize Uygun ERP Yazılımına Sahip Olursunuz

Hiçbir ERP yazılımı paketinden çıktığı gibi kullanılmaz, ufak ya da büyük uyarlamalar yapılır. Kullanıcının özgün beklentisi hayat geçirilir.

Freedom ERP uzmanlaştığı alanlarda her firmaya özgün projeler için hazırlanmıştır:

  • Uygulamalar versiyon geçişlerinden etkilenmez.
  • Geliştiriciler Oracle ve Freedom ERP veri tabanı araçlarının bütün imkanlarını kullanabilir.
  • Veri tabanı içinde özgün dosya ve sahalar tanımlanabilir, ekranlar geliştirilebilir.

Sektörel Deneyimi Olan ve Sizi Anlayan Danışmanlar ile Proje Yönetiriz

Bizim danışmanlarımız okuldan çıkıp hayatlarının ilk işini yapan kişiler değildir. Aksine yıllarca sanayi şirketlerinde çalışmış ve ERP projeleri içinde yer almış insanlardır. Büyük ihtimalle sizin firmanızda yaşanan ve yaşanacak ERP proje konularını geçmişte 1’den fazla kez görmüş, yaşamış ve çözmüşlerdir.

Aynı zamanda danışmanlarımızın arkasında kavramsal bütünlük için geri dönüp danışabilecekleri ikinci bir grup daha vardır. Bu sayede hem yöntemler ve teoriler hem de uygulama alanında işini bilen uzmanlar ile ERP projeniz ilerler.

Barkod Otomasyonu Bizim İşimizdir

Freedom ERP kullanıcıları barkod otomasyonu için başka bir yazılımcı ile görüşmez, başka bir ürünle entegrasyon kurmaya çalışmazlar. Bunun basit bir sebebi vardır.

Freedom ERP içinde sistemin parçası olan ve 50’nin üzerinde farklı uygulamalar içeren bir barkod modülü, arkasında 12 yılı aşkın deneyim vardır. Tedarikçinizden başlayan müşterinizin deposuna kadar uzanan bütün noktalarda çözümlerimiz ile şirketinizde arzuladığınız doğruluk ve hıza ulaşabilirsiniz.

Diğerleri ile konuşmak ve ne istediğinizi anlatmak için harcayacağınız zamanda biz uygulamayı bitirmiş oluruz.

Freedom ERP üretim yapan firmalara odaklanmıştır. Odaklandığı ERP yazılımı ile üretici firmaların sorunlarını hızlı ve ekonomik şekilde çözer.