ERP Yazılım

Anasayfa > Blog > ERP Yazılım > Freedom ERP ile Kendi Uygulamana Odaklan

Freedom ERP ile Kendi Uygulamana Odaklan

Freedom ERP, tümüyle üretim ve dağıtım firmalarının ERP ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Hem sektörel hem de size özgü çalışmalar ile tüm ihtiyaçları cevaplar.

Firmanız projeye başlarken ihtiyaç duyduğunuzda, ERP uygulaması için bir yol çizebiliriz. Daha sonra ister sizin proje yönetiminizde isterseniz bizim arkadaşlarımızın yönetiminde projeleriniz ilerler. Projenizi nasıl yönetirseniz yönetin sizi izliyor olacak ve engelleri geçmenize yardımcı olacağız.

Bazı şirketler ERP içinde üretim sisteminin tanımlanmasından, bazıları stok yönetiminden, bazıları sipariş yönetiminden, bazıları ise barkod otomasyonundan başlamak ister. Nereden başlamak isteniyor ve mümkün ise oradan başlayabiliriz. Hedef ve sisteminizin büyük resmi bizim için değişmeyecektir.

Freedom ERP ile birçok iyileştirme ve rekabetçi unsurlar edinebilirsiniz….

Freedom ERP ile Satış Bölümünüz Daha Hızlı ve Daha Kesin Cevap Verecek

Freedom ERP entegrasyonu ile stoklarınıza, üretimin gidişatına ve finansal işlemlere ekrandan ulaşıp müşterilerinize “biz size dönelim” demeden hizmet verebileceksiniz.

Şimdi bir düşünün, “müşterinizin herhangi bir sorusuna şirketiniz nasıl cevap veriyor? Ne kadar zamanda cevap veriyor? Müşterinizin hangi bölümleri sizin hangi bölümleriniz ile yüz yüze geliyor ve sizinkiler bu karşılaşmaya ne kadar hazır?

Freedom ERP ile çok kısa sürede hazır hale gelebilirsiniz.

Bölümler Arası Bilgi Akış Problemlerine ve Yıpratan Toplantılara Son…

Merkezi bilgi sisteminiz olmayınca her bölüm kendi başının çaresine bakar. Farklı programlara benzer bilgiler defalarca işlenir, farklı yorumlar ile sunulur…. Sonra herkes “hangisi doğru acaba” diye sorgular ve toplantılar uzar gider.

Bu süreç ERP yazılımlarının devreye girişini de uzatır… Ancak Freedom ERP için bu doğru değil.

Freedom ERP hem içi çok kolay doldurulan bir yazılımdır hem de danışmanlarımız hızlı devreye alma konusunda çok yetkindir. Bu sayede bürokratik çarklarınız daha devreye giremeden o devreye girer ve tekrarlar sona erer. Böylece katma değeriniz artar, işiniz hızlanır.

Stok Devir Hızınız ve Kullanılabilirlik Oranınız Artacak

Stok paranızın tükendiği yer. Hem en az stok ile en çok iş yapılabilmeli hem de ihtiyaç duyulan bulunabilmelidir.

ERP sistemi ile stoklarınızı efektif olarak yönetebilirsiniz.